MODIC - Váš dodavatel podlahových krytin

Masarykovo nám. 150/24, 790 01 Jeseník, e-mail: obchod@modic.cz
MODIC

Reference

Podlahy
 

Kontakty

Telefon ústředna: 584 411 602
E-mail:
obchod@modic.cz
více ...

Poptávkový formulář

Dárkový poukaz NOVÉ!

Virtuální prohlídka - od 2021 aktuální pro suterén= PODLAHY

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA Google...

MODIC® - Koberce - Plovoucí podlahy - PVC a linoleum
Bytový textil - Žaluzie a rolety

Koberce
Koberce
Podlahové krytiny
Podlahové krytiny
  Žaluzie a rolety
Žaluzie a rolety
E-shop
Sortiment
Služby
Služby

Novinky:

10.5.2021  Provozní doba  PRODEJNY PODLAH 

Po - Pá   9:00-12:00 a 13:00-16:00

10.5.2021 Pro vstup do prodejny PODLAHOVÝCH KRYTIN jsou k dispozici 2 vchody - z náměstí (Masarykovo náměstí 150) přes prodejnu DROGERIE TETA a od pošty (z ulice Průchodní). 

1.4.2021 Prodejna BYTOVÉHO TEXTILU končí, místo ní se do zrekonstruovaných prosotor stěhuje DROGERIE TETA. 

25.9.2015 Aktualizovali jsme pro Vás nabídku bytových koberců v Sortimentu - zde najdete jen část nabízeného zboží. Pro větší výběr navštivte Podlahové centrum v suterénu prodejny MODIC na Masarykově nám. 150 v Jeseníku.

MODIC Podlahové centrum   MODIC Podlahové centrum      

13.4.2011 Zahájili jsme prodej v nově zrekonstruované prodejně PODLAH a BYTOVÉHO TEXTILU v centru Jeseníku, na Masarykově náměstí. Prodejna je nyní rozšířena na dvě patra. Vstup do prodejny je možný jak z náměstí, tak od Kaple. Prodejna je průchozí vnitřním schodištěm.

    MODIC   MODIC

V suterénu prodejny si můžete vybrat z velké nabídky kobeců v metráži, kusových koberců, PVC, linolea, plovoucích podlah laminátových i dřevěných, lišt a hran. I zde Vám pracovníci pomohou s návrhem řešení a s výběrem materiálů, nabídnou vyrovnání podlah, položení všech zakoupených podlahových krytin, zajistí rozvoz. 

20.9.2010 Připravujeme pro Vás novou prodejnu podlahových krytin v Jeseníku na Masarykově náměstí. V současné době probíhá rekonstrukce prodejních prostor v suterénu pod stávájící prodejnou MODIC. Nabídneme Vám velký výběr koberců a PVC přímo z roli.

4.5.2010 Byla nainstalována nová digitální IP telefonní ústředna s přímou provolbou na zaměstnance. Bližší informace naleznete v sekci kontakty

 

Bytový textil a široká nabídka služeb

Společnost Modic Line Jeseník nabízí nejen kvalitní kusové i metrážové koberce a podlahové krytiny z různých materiálů, ale také bytový textil od záclon a závěsů přes ložní prádlo a ubrusy až po přikrývky, deky, polštáře a matrace. Dodáváme také dekorační a potahové látky a tapety. Vyberete si u nás i rolety, žaluzie a posuvné stěny, které vám odborně namontujeme. Součástí našich služeb je také šití záclon a závěsů, čištění a obšívání koberců, čištění podlah či služby bytového designéra. 

 

Registrace uživatelů

Nejste přihlášen(a).
přihlásit - zaregistrovat

Sponzorované odkazy

Relaxační DVD

Obchodní centrum

Ubytování Ramzová

Úsporné domy

MODIC - Czech Republic, e-mail: obchod@modic.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Zajímavé odkazy: ALKRON a.s. - Relaxační DVD - Úsporné domy -