MODIC - Váš dodavatel podlahových krytin

Masarykovo nám. 150/24, 790 01 Jeseník, e-mail: obchod@modic.cz
MODIC

Reference

Podlahy
 

Kontakty

Telefon ústředna: 584 411 602
E-mail:
obchod@modic.cz
více ...

Poptávkový formulář

Dárkový poukaz NOVÉ!

Virtuální prohlídka - od 2021 aktuální pro suterén= PODLAHY

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA Google...

Koberce v metráži pro komerční prostory

SortimentKoberce v metráži jsou využívány především pro celoplošné pokrytí podlah interiérů. V komerčních prostorách naleznou koberce uplatnění zejména tam, kde je hlavním záměrem snížit hlučnost, maximalizovat míru komfortu a utlumit vibrace vznikající chůzí, pojezdem kolečkových židlí, pohybem obslužných vozíku.

Kontraktní koberce lze stejně dobře využít jak v extremně zatížených prostorách letištních hal nebo velkoplošných kanceláří, tak v pokojích, chodbách nebo restauracích luxusních hotelů.

  Koberce zátěžové  Koberce zátěžové

Bezplatné zaměření podlahy a návrh vhodných materiálů, stejně jako úpravu podkladů a kompletní realizaci odborně provede náš specializovaný tým pracovníků. Komplexním zpracování vám zároveň garantujeme, že se do budoucna nemusíte obávat problémů, jako je např. rychlá deformace vlákna, změna barevnosti vlivem zatížení, čištění, nebo působení slunečního záření, odlepování a vlnění koberce, jeho samovolné smršťování, neúměrné špinění, atd. Stejně tak vás zbavíme i nejistoty v oblasti požární odolnosti, kdy ke všem námi nabízeným kontraktním kobercům můžeme tyto hodnoty doložit.

  Koberce zátěžové  Koberce zátěžové

Jako bonus nabízíme našim zákazníkům možnost výrazného prodloužení záruky, na základě individuálního posouzení konkrétního případu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se informovat předběžně o cenách, zkuste ZDARMA naši nezávaznou cenovou nabídku v poptávkovém formuláři nebo přímo kontaktujte našeho pracovníka.

Základní parametry

Běžné šíře: 400, 500 cm

Materiálové složení:                                                                                                                100% vlna, 100% polyamid, 100% polypropylen,  kombinace těchto materiálů

Doporučené užití:                                                                                                             komerční prostory s vysokým až extremním mechanickým zatížením a pojezdem kancelářských kolečkových židlí

Zastoupení výrobců:
Balta, ITC, Domo, Desso, Sit-in, Balsan

Balta    ITC    Desso

 

Registrace uživatelů

Nejste přihlášen(a).
přihlásit - zaregistrovat

Sponzorované odkazy

Relaxační DVD

Obchodní centrum

Ubytování Ramzová

Úsporné domy

MODIC - Czech Republic, e-mail: obchod@modic.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Zajímavé odkazy: ALKRON a.s. - Relaxační DVD - Úsporné domy -