MODIC - Váš dodavatel podlahových krytin

Masarykovo nám. 150/24, 790 01 Jeseník, e-mail: obchod@modic.cz
MODIC

Kontakty

Telefon ústředna: 584 411 602
E-mail:
obchod@modic.cz
více ...

Poptávkový formulář

Věrnostní karta NOVÉ!

Dárkový poukaz NOVÉ!

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA Google

Záclony a závěsy

Záclony a závěsyZáclony a závěsy jsou stále nejčastějším a nejoblíbenějším druhem stínění a dekorování oken. Vybrat si můžete z široké nabídky záclon i dekoračních látek přímo z rolí, ale také ze vzorků, ve kterých jsou vždy zastoupeny jak klasické, tak módní dezény a barvy, od českých i zahraničních výrobců.

Materiálem pro záclony a závěsy může být polyester, polyakryl, bavlna, viskóza, len, přírodní hedvábí a směs těchto materiálů. Nabízíme záclony v prodevední organza, voil (voál), osnovní pletenina nebo žakár, i s dalšími úpravami záclon jako je crashování, potisk, vypalování nebo výšivka.

Záclony a závěsyPozornost také věnujeme dekoračním prvkům, kterých je nespočetné množství: řasící stuhy, lemovky a bordůry, šňůry, střapce, spony a držáky. Tyto módní doplňky přidávají závěsům šarm a půvab. Často klasické závěsy doplňují obloukové volány, nebo jiná speciální řasení a střihy, což poskytuje další prostor pro originalitu. Střapec

Rádi Vám pomůžme s výběrem vhodných materiálů a návrhem řešení zastínění oken. Nabízíme i zaměření oken, ušití závěsů a záclon na míru, montáž garnyží či kolejnic a následnou instalaci pro všechny typy interiérů. 

 

Můžete si vybrat ušití dle posledních trendů:  

 - záclony a závěsy s řasící páskou  Závěs s řasící páskou                

 - záclony a závěsy s narážecími kroužky Závěs s kroužky

 - záclony a závěsy s poutkyZávěs s poutky 

Závěsy a záclonyDle Vašich požadavků Vám rádi doladíme a ušijeme i další bytové textilie, jako jsou polštářky, ubrusy, prostírání, přehozy aj. Váš byt, pension, či kavárna, tak získá na kráse i funkčnosti. 

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se informovat předběžně o cenách, zkuste naši nezávaznou cenovou nabídku v poptávkovém formuláři nebo přímo kontaktujte našeho bytového designera.

 

Registrace uživatelů

Nejste přihlášen(a).
přihlásit - zaregistrovat

Sponzorované odkazy

Relaxační DVD

Obchodní centrum

Ubytování Ramzová

Úsporné domy

MODIC - Czech Republic, e-mail: obchod@modic.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Zajímavé odkazy: ALKRON a.s. - Relaxační DVD - Úsporné domy -