MODIC - Váš dodavatel podlahových krytin

Masarykovo nám. 150/24, 790 01 Jeseník, e-mail: obchod@modic.cz
MODIC

Reference

Podlahy
 

Kontakty

Telefon ústředna: 584 411 602
E-mail:
obchod@modic.cz
více ...

Poptávkový formulář

Dárkový poukaz NOVÉ!

Virtuální prohlídka - od 2021 aktuální pro suterén= PODLAHY

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA Google...

Historie a představení společnosti

Společnost MODIC je rodinnou firmou, která byla založena v roce 1991, přičemž nejprve působila jako sdružení fyzických osob, následně od roku 1994 jako veřejná obchodní společnost MODIC v.o.s. a od roku 2001 se  právním nástupcem stala společnost s ručením omezeným MODIC Line s.r.o. Formy právních struktur společnosti byly způsobeny jejím postupným vývojem, avšak  neměly vliv na obchodní ani organizační změny.

Po celou dobu své historie se firma etabluje v oblasti podlahových krytin. Původní zaměření – velkoobchodní prodej  koberců a PVC, bylo rozšířeno o dnes již nosný program a to je odborná montáž a instalace nejrůznějších druhů podlahových krytin od koberců, PVC a přírodního linolea, až po dřevěné a laminátové podlahy a korky.

Podlahářské centrum v Jeseníku tvoří  realizační tým techniků a jejich náplní je nejen starost o drobnější zákazníky, ale zejména o rozsáhlejší dodávky a montáž podlahových krytin do nových nebo rekonstruovaných staveb, jako jsou ubytovací zařízení, školy, úřady, restaurace, bytové domy. Neméně významnou část realizací tvoří subdodávky dominantním a významným stavebním firmám. Tyto zakázky jsou realizovány zejména v České republice, ale i na Slovensku a okolních státech.

Společnost také rozvíjí své aktivity v oblasti interiérové stínící techniky, montáže a instalace žaluzií a stínících roletek.

V místě maloobchodní prodejny společnost zajišťuje obšívání koberců a odborné čištění podlahových krytin.

Zboží a materiál je z větší části dovážen přímo od zahraničních výrobců převážně ze zemí EU. Společnost pečlivě vybírá a hodnotí své dodavatele tak, aby zajistila vždy nejvyšší kvalitu svých výrobků. Zboží skladuje a upravuje v centrálním velkokapacitním skladu v Jeseníku a vlastním rozvozem zajišťuje distribuci velkoobchodním zákazníkům po celé České republice.

Jako první a jediná firma v oboru pokládání podlahových krytin získala naše firma na všechny prováděné činnosti certifikát systému řízení jakosti ISO 9001 od společnosti TÜV.

MODIC je registrovanná ochranná známka vedená u Úřadu průmyslového vlastnictví - výpis z registru.

 

Aktuální výpis z obchodního rejstříku.

Obory působnosti

MODIC Line s.r.o. je společnost obchodně stavebního zaměření, jejíž aktivity je možné sledovat na celém území naší republiky. MODIC Line s.r.o. dnes patří k největším podlahářským firmám v České republice a jeho vysoce profesionální rukopis je čitelný ve všech stavebních zakázkách.

MODIC Line s.r.o. se zaměřuje především na dodávku podlahových krytin a jejich odbornou pokládku především v těchto oborech:

Veřejný sektor
Občanská výstavba, administrativní budovy, nákupní centra, hotely, školy, divadla, sportovní objekty

Bytový sektor
Rodinné domy, bytové domy
 

Naše Mise

MODIC Line s.r.o.  je odborná společnost zajišťující řízení a realizaci velkých staveb v oblasti pokládání podlahových krytin. Dalším segmentem je import podlahových krytin ze států EU a jejich velkoobchodní prodej po celém území České republiky.

MODIC Line s.r.o. se zařadí mezi nadprůměrně prosperující české podlahářské firmy s trvalým růstem své produkce, tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům EU. 

Vůdčím strategickým záměrem do budoucna je dále zintenzivnit efektivní využívání všech disponibilních zdrojů k dosažení úrovně nadprůměrně prosperující firmy s trvalým růstem své tržní hodnoty.

Firma bude i nadále působit ve všech dosavadních oborech na celém území České republiky s těžištěm v Moravskoslezském a Olomouckém kraji.

V konkurenčním boji o zakázky bude společnost jako hlavní zbraně používat seriózní cenovou politiku a vstřícnost požadavkům zákazníka založenou na plném garantování kvality, lhůt realizace stavebních prací a na dalších nadstandardních metodách, umožněných vysokou technicko-technologickou a kulturní úrovní firmy a její dlouholetou finanční stabilitou.

Kodex společnosti MODIC Line s.r.o.

  • Trvalá úspěšnost společnosti je naším hlavním cílem.
  • Profesionalita, důvěryhodnost a stabilita jsou našimi základními firemními hodnotami.
  • Dokument "Náš způsob řízení a práce" je naším firemním zákonem.
  • Jeden k druhému se chováme s úctou a důstojností.
  • Odborná kvalifikace je naší firemní a osobní jistotou.
  • Spokojenost zákazníka je naším hlavním programem.
  • Jsme nároční k sobě, ke spolupracovníkům i k dodavatelům.
  • Na přírodu, bezpečnost práce a ochranu zdraví nikdy nezapomínáme.
  • Držíme dané slovo. 

 

webadmin

 

Registrace uživatelů

Nejste přihlášen(a).
přihlásit - zaregistrovat

Sponzorované odkazy

Relaxační DVD

Obchodní centrum

Ubytování Ramzová

Úsporné domy

MODIC - Czech Republic, e-mail: obchod@modic.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Zajímavé odkazy: ALKRON a.s. - Relaxační DVD - Úsporné domy -